facebook twitter google + youtube

Witamy

Restauracja i Kawiarenka Rozdroże Warszawa zaprasza na tradycyjną kuchnię i doskonałe desery. Dołożymy wszelkich starań, żeby sympatyczne chwile, które u nas spędzisz na długo pozostały w Twojej pamięci. Zapraszamy, nie tylko na wuzetkę!

Imprezy

Koncert PIZZA DRIVER

2014-09-15

Już w najbliższy piątek przygotujcie się na fantastyczną muzykę!

Wieczór kawalerski

 

Spotkania męskiego grona w ramach wieczoru kawalerskiego to tradycja kultywowana od wieków. Choć niepisana to obowiązkowa zabawa, jest ostatnią nocą, aby zażyć przyjemności niedostępnych po ślubie. Po raz ostatni zaszaleć życiem kawalera przed rozpoczęciem odpowiedzialnego życia. Aby szaleństwo nie wymknęło się spod kontroli, oferujemy organizowanie wieczorów kawalerskich w akompaniamencie najlepszej muzyki wybieranej na żywo przez doświadczonego DJ-a. W nastrojowych piwnicach naszej restauracji znajduje się Pub Rozdroże,  który jest w stanie pomieścić nawet do 100 osób.

 

Dla uczestników wieczoru kawalerskiego przygotowaliśmy specjalną ofertę na napoje alkoholowe oraz doskonałe potrawy z menu naszej restauracji. Niepowtarzalny, zatrzymany w czasie klimat naszego lokalu pozwala na urządzenie najlepszych wieczorów kawalerskich w Warszawie. Chcesz przeżyć niezapomnianą imprezę? Poczuć klimat dawnych lat? Nastroić się na dobrą zabawę i długie rozmowy?

 

Wieczory kawalerskie tylko w Rozdrożu!