facebook twitter google + youtube

Witamy

Restauracja i Kawiarenka Rozdroże Warszawa zaprasza na tradycyjną kuchnię i doskonałe desery. Dołożymy wszelkich starań, żeby sympatyczne chwile, które u nas spędzisz na długo pozostały w Twojej pamięci. Zapraszamy, nie tylko na wuzetkę!

Imprezy

Koncert PIZZA DRIVER

2014-09-15

Już w najbliższy piątek przygotujcie się na fantastyczną muzykę!

Wieczór panieński

 

Wieczór panieński to niepowtarzalna okazja, aby bezkarnie zaszaleć i dać upust przedślubnym lękom i obawom. Podczas organizowania trzeba odpowiedzieć na kilka, bardzo ważnych pytań: ile będzie osób? Jaki będzie charakter imprezy? Jakie atrakcje przygotować? Jest to zadanie dla przynajmniej dwóch osób, ponieważ dzięki temu łatwiej zweryfikować preferencje panny młodej. Planując przebieg spotkania, wybieramy atrakcje, gwoździe programu oraz odpowiedni lokal na imprezę.

 

W Rozdrożu spełnimy Twoje oczekiwania organizując wymarzony wieczór panieński. W przypadku kameralnej imprezy zapoczątkowanej przez spokojną kolację, w gronie najbliższych przyjaciółek oferujemy naszą nastrojową, pełną uroku restaurację, gdzie poczęstujemy Cię tradycyjnymi potrawami kuchni polskiej i europejskiej. Jednak kolacja to tylko cisza przed burzą. Wtedy polecamy przenieść się do naszego klimatycznego, pełnego swobody Pubu, zlokalizowanego w podziemiach restauracji. Barmani szybko przygotują ulubione drinki, a DJ zadba o to by nikt nie opuścił parkietu, aż do białego rana.

 

Spotkajmy się na Rozdrożu!