facebook twitter google + youtube

Witamy

Restauracja i Kawiarenka Rozdroże Warszawa zaprasza na tradycyjną kuchnię i doskonałe desery. Dołożymy wszelkich starań, żeby sympatyczne chwile, które u nas spędzisz na długo pozostały w Twojej pamięci. Zapraszamy, nie tylko na wuzetkę!

Imprezy

Koncert PIZZA DRIVER

2014-09-15

Już w najbliższy piątek przygotujcie się na fantastyczną muzykę!

Najlepsze imprezy w warszawie

 

Rozdroże to nie tylko wspaniała, czarująca restauracja i kawiarenka. W podziemiach znajduje się spory, klimatyczny pub w którym przeprowadzamy najlepsze imprezy w Warszawie! Nasza oferta obejmuje stałe pozycje jak karaoke czy dancingi, ale również imprezy na życzenie klienta – studniówki, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, imprezy urodzinowe czy integracyjne.

 

Wieczór kawalerski i wieczór panieński

To jest ostatnia noc aby zaszaleć życiem kawalera i panny przed związaniem się z ukochaną osobą i rozpoczęciem odpowiedzialnego życia. Aby szaleństwo nie wymknęło się spod kontroli, oferujemy organizowanie wieczorów kawalerskich i panieńskich w akompaniamencie najlepszej muzyki wybieranej na żywo przez doświadczonego DJ-a,   W nastrojowych piwnicach naszej restauracji znajduje się Pub Rozdroże,  który jest w stanie pomieścić do 100 osób. Zaszalej na parkiecie w pełnym uroku i swobody lokalu!

 

Wesele

Po sakramentalnym „tak” przychodzi czas na godne przywitanie gości i poczęstunek. W Rozdrożu zorganizujemy dla Ciebie wspaniałe wesele, zapewnimy doskonałe jedzenie, multum napojów alkoholowych oraz świetną muzykę. Wejdź w nowy etap związku w nostalgicznym klimacie rodem z czasów PRL. Nasza sala na wesela pomieści od 120 do 250 osób.

 

Imprezy okolicznościowe

Chcesz spędzić urodziny, imieniny czy Andrzejki w klimatycznym, intymnym, pełnym uroku miejscu? Przyjdź do Rozdroża, a my zaoferujemy Ci najlepszą restaurację na przyjęcia w Warszawie! Wyjątkowa kuchnia, doskonałe drinki, wspaniała kawa i desery to gwarantuje najlepsze przyjęcia. Sale na imprezy zasiadane są w stanie zmieścić do 50 osób, w przypadku stołu szwedzkiego – do 100 osób.

 

Spotkajmy się na Rozdrożu!