facebook twitter google + youtube

Witamy

Restauracja i Kawiarenka Rozdroże Warszawa zaprasza na tradycyjną kuchnię i doskonałe desery. Dołożymy wszelkich starań, żeby sympatyczne chwile, które u nas spędzisz na długo pozostały w Twojej pamięci. Zapraszamy, nie tylko na wuzetkę!

Imprezy

Koncert PIZZA DRIVER

2014-09-15

Już w najbliższy piątek przygotujcie się na fantastyczną muzykę!

Dancingi

 

W Rozdrożu organizujemy wiele imprez tematycznych, okolicznościowych i firmowych. Zapraszamy do nas wszystkich chętnych spotkań towarzyskich, dobrej zabawy i miłośników dobrego jedzenia. W naszej kawiarni miło spędzisz czas, odpoczniesz po ciężkim dniu, a w Pubie weźmiesz udział w najlepszych imprezach w Warszawie, zabawisz się na karaoke, potańczysz na parkiecie w ramach cyklicznych dancingów.

 

Dancingi to czar dawnych czasów, przebłysk wspomnień. Na potańcówki chodzili jeszcze nasi dziadkowie, tańcząc do rana przy akompaniamencie muzyki na żywo. Wydarzenia te były pretekstem do nawiązania rozmowy, otwarcia się na innych, zniesienia niepotrzebnych barier społecznych oraz sposobem na ujście negatywnych emocji szarej rzeczywistości.

 

Dzisiaj potańcówki trafiają w szeroko zidentyfikowany trend imprez i cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Organizowanych jest wiele corocznych imprez Dancingów Międzypokoleniowych, na które może przyjść każdy. Wnuki poznają ulubione piosenki swoich dziadków, a seniorzy odkrywają współczesną muzykę.

 

W Rozdrożu organizujemy cykliczne przyjęcia taneczne - Dancingi dla wszystkich zainteresowanych klimatem powojennej Warszawy. O odpowiedni nastrój i muzykę dba profesjonalny wodzirej, pod wodzą którego, zabawa nie może się nie udać.

 

Spotkajmy się na Rozdrożu!