facebook twitter google + youtube

Witamy

Restauracja i Kawiarenka Rozdroże Warszawa zaprasza na tradycyjną kuchnię i doskonałe desery. Dołożymy wszelkich starań, żeby sympatyczne chwile, które u nas spędzisz na długo pozostały w Twojej pamięci. Zapraszamy, nie tylko na wuzetkę!

Imprezy

Koncert PIZZA DRIVER

2014-09-15

Już w najbliższy piątek przygotujcie się na fantastyczną muzykę!

O nas

Restauracja, kawiarnia i pub Rozdroże Warszawa, to miejsce spotkań w duchu kultury i polityki, z racji sąsiedztwa parków zielonych i  gmachów rządowych. Nasz lokal to doskonałe miejsce na imprezy i spotkania, ponieważ znajduje się przy alejach Ujazdowskich, nieopodal najważniejszego węzła komunikacyjnego w Warszawie – Plac na Rozdrożu. Tak doskonała lokalizacja nie pozwala o sobie zapomnieć ani nas ominąć.

 

Jeśli chcesz poczuć klimat dawnych lat, przypomnieć sobie beztroskie czasy dzieciństwa czy po prostu zjeść dobre tradycyjne jedzenie, koniecznie odwiedź naszą restaurację. W Rozdrożu pracują ludzie z pasją, którzy kochają swoją pracę, a to sprawia, że każde danie, które przygotowujemy jest niezwykle smaczne. Dokładamy wszelkich starań, aby serwowane przez nas potrawy były najwyższej jakości. Zapomnisz o troskach dnia codziennego, przypieczętujesz udany interes czy miło spędzisz czas przy prawdziwej, świeżo mielonej włoskiej kawie, podczas aromatycznej kolacji z potrawami kuchni polskiej i europejskiej czy rozkoszując się wyśmienitymi ciastami robionymi na miejscu z najświeższych składników. Mile zaskoczysz się unikalnym, niepowtarzalnym klimatem i atmosferą tego wspaniałego miejsca pełnego historii i wspomnień.

 

Oprócz fantastycznej kawiarni i tradycyjnej kuchni, oferujemy również organizację imprez. Nasza restauracja posiada sporą salę, na której organizujemy wesela, chrzciny, komunie, bankiety, imprezy urodzinowe oraz imprezy firmowe. Ponadto, w podziemiach kawiarni znajduje się Pub, który oferuje nieco mniejszą salę przeznaczoną na wieczory kawalerskie, panieńskie, imprezy okolicznościowe i firmowe. Zorganizujemy również imprezę taką jak karaoke, dancing prowadzony przez najlepszych DJ-ów i wodzirejów w Warszawie! Rozdroże to idealny lokal na imprezy.

 

Zapraszamy. Spotkajmy się na Rozdrożu!