facebook twitter google + youtube

Witamy

Restauracja i Kawiarenka Rozdroże Warszawa zaprasza na tradycyjną kuchnię i doskonałe desery. Dołożymy wszelkich starań, żeby sympatyczne chwile, które u nas spędzisz na długo pozostały w Twojej pamięci. Zapraszamy, nie tylko na wuzetkę!

Imprezy

Koncert PIZZA DRIVER

2014-09-15

Już w najbliższy piątek przygotujcie się na fantastyczną muzykę!

Klub 30+

 

Restauracja Rozdroże to miejsce spotkań i wspomnień. Tutaj zapomnisz o swoich troskach i zatracisz się w niepowtarzalnym klimacie powojennej Warszawy. Spędzisz miłe chwile przy prawdziwej świeżo mielonej włoskiej kawie i robionym na miejscu wyrobom cukierniczym. Prawdziwą dumą naszej kawiarni jest wspaniała wuzetka.

 

Nasza restauracja jest usytuowana w samym sercu Warszawy choć na uboczu i z dala od zgiełku miasta. Jest to wyjątkowe miejsce, które oparło się znakom czasu. Rozdroże to idealne miejsce na finał pieszej wycieczki po Łazienkach Królewskich. Nieopodal znajduje się Pałac Ujazdowski, Pałac na Wyspie.

 

Wyjątkowy klimat tego miejsca doceniło mnóstwo osobistości ze świata publicznego – m.in.  twórca filmowy Stanisław Dygat, publicysta Stanisław Kisielewski (u nas po raz pierwszy przyznano nagrody Kisiela za osiągnięcia publicystyczne) czy Tadeusz Drozda, który właśnie tutaj organizował swoje Herbatki u Tadka. Restauracja Rozdroże to kultowe miejsce znane z licznych debat, filmów, seriali, ale przede wszystkim z wieloletniej tradycji i niezmiennego klimatu.

 

Nasi pracownicy to prawdziwi pasjonaci, ludzie którzy kochają swoją pracę, co jest gwarancją najlepszej jakości potraw i obsługi. Oprócz dobrego jedzenia - znakomitych dań, przyrządzanych z wielką starannością, doskonałych kaw i deserów, oferujemy również nastrojowy pub w podziemiach, gdzie przy mocniejszym trunku można miło spędzić czas. Organizujemy tutaj dancingi w klimacie starych piosenek rodem z powojennej Warszawy oraz wieczorki karaoke.

 

Spotkajmy się na Rozdrożu!