facebook twitter google + youtube

Witamy

Restauracja i Kawiarenka Rozdroże Warszawa zaprasza na tradycyjną kuchnię i doskonałe desery. Dołożymy wszelkich starań, żeby sympatyczne chwile, które u nas spędzisz na długo pozostały w Twojej pamięci. Zapraszamy, nie tylko na wuzetkę!

Imprezy

Koncert PIZZA DRIVER

2014-09-15

Już w najbliższy piątek przygotujcie się na fantastyczną muzykę!

Karaoke

 

Karaoke powstało w Japonii na początku lat siedemdziesiątych. Zdobyło tam wielką popularność i szybko zawitało na innych kontynentach. Twórca maszyny do śpiewania nie opatentował projektu, ale udało mu się wymyślić sposób, aby zjednać ku sobie ludzi i dać im wspaniałą rozrywkę.

 

W podziemiach naszej kawiarni znajduje się specjalnie przygotowany Pub na imprezy, w którym organizujemy cotygodniowe wieczory karaoke prowadzone przez sympatycznego DJ-a . Wyśpiewasz co Ci w duszy gra popijając najlepsze drinki w doborowym towarzystwie. Karaoke w Rozdrożu to wehikuł czasu, który klimatem przeniesie Cię do czasów PRL.

 

Daj się porwać zabawie i zaszalej na niepowtarzalnym karaoke w Warszawie! Nastrojowy klimat Pubu znajdującego się w piwnicy, zachęca do śpiewania i tańczenia. W każdy piątek i sobotę zapraszamy do świetnej zabawy przy karaoke!

 

W pubie codziennie znajdziesz atrakcyjne promocje i ciekawe imprezy!